Fundacja Ogród Kreacji jest organizacją pozarządową, której inicjatywy koncentrują się wokół rozwoju osobistego, sztuki oraz głębokiej ekologii. Jesteśmy przyjaciółmi, którzy krok po kroku tkają sen o samowystarczalnej wspólnocie.

Ogród Kreacji jest dla nas pewnego rodzaju  laboratorium - przestrzenią eksploracji, w której uczymy się odzyskiwania własnej autonomii, współpracy i ucieleśniania naszych darów.  Łączy nas pasja wobec życia wyrażanego w autentyczny sposób, w zgodzie z tym, co czujemy i jakie mamy potrzeby jako ludzie tej Ziemi.

Obejmujemy świadomością wielowarstwowość rzeczywistości, w której Duch przenika Materię. Dzięki temu uczymy się podejmować decyzje i kreować w zgodzie z naturalnymi prawami.

Ogród Kreacji, teren dzierżawimy od Miasta Gdynia, jest siedzibą Fundacji. Wspólnie  opiekujemy się Ogrodem  tworząc w nim  spotkania dedykowane głębokiemu kontaktowi, autentycznej ekspresji i ceremoniom podczas których odnawiamy relacje Życiem.  Bardzo ważne jest dla nas by Ogród Kreacji był środowiskiem, w którym każdy może czuć się bezpiecznie.  Blisko siebie. Blisko innych. Blisko Natury. 

Obecnymi opiekunami Ogrodu i realizatorami projektów w obrębie Fundacji są Wojciech Wieconkowski, Aleksandra Kapella, Magdalena Smolińska, Jarosław Paczyński i Łukasz Zygmunt. Przez wiele lat relacje w ogrodzie budowali także Małgorzata Stepkowska, Barbara Pączkowska, Tomasz Gruba, Bartosz Zadurki i Katarzyna Bartoszewicz oraz wielu innych wspaniałych ludzi - muzyków, pieśniarzy, uzdrowicieli czy bajarzy. Dziękujemy za wspólne śnienie i  zaangażowanie oraz owoce, które razem zebraliśmy.

POZNAJ OBECNYCH OPIEKUNÓW OGRODU I FUNDACJI

Aleksandra Kapella

Aleksandra Kapella
arteterapeutka, artystka, pasjonatka

Członkini Zarządu Fundacji Ogród Kreacji

Postrzegając holistycznie, łączę wglądy i ludzi  wypełniając przestrzeń świeżością spojrzenia potrzebną do powołania nowych możliwości.

Wojtek - Metaphoric Tools

Wojtek Wieconkowski
etnolog, wizjoner, artysta, budowniczy instrumentów

prezes Fundacji Ogród Kreacji

Z zaangażowaną wytrwałością, poprzez głębokie słuchanie i rewolucję wnoszę prostotę i harmonię.

Magdalena Smolińska
edukatorka, pieśniarka, ekolożka z zamiłowania

Członkini Zarządu Fundacji Ogród Kreacji

Tworzę pole akceptacji w której inni mogą spotkać się w swojej wrażliwości. Oddana wspólnocie, idę ku wolności, wnosząc radość celebracji, życia.

Łukasz Zygmunt

Łukasz Zygmunt
coach transformacyjny, trener agile, eksplorator rzeczywistości

Członek Rady Fundacji Ogród Kreacji

Przede wszystkim muszę być w stanie śmiać się z siebie i z tego, jak poważnym mogę się czasem stać.

Jarosław Paczyński
dodać słowa klucze

Członek Rady Fundacji Ogród Kreacji

Inspiruję  wprowadzając innowacyjne spojrzenia, dzięki swojej wrażliwości zapraszam do otwarcia na nowe, ekspresji i refleksji. 

Logo Ogród Kreacji

Fundacja Ogród Kreacji

ul. Bernadowska 9
81-533 Gdynia
NIP: 957-108-36-10
KRS: 0000601544

email: kontakt@ogrodkreacji.pl


Współpraca

email: wspolpraca@ogrodkreacji.pl

Znajdziesz nas tutaj:

Copyright Fundacja Ogród Kreacji. Kopiowanie treści (w tym zdjęć) bez pisemnego zezwolenia zabronione.