NEWSLETTER

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o aktualnych projektach i spotkaniach w formie maila zapisz się na nasz newsletter. Newsletter wysyłamy 2 razy w miesiącu.

KONTAKT

Pytania o wydarzenia i rezerwacje prosimy kierować na adres kontakt@ogrodkreacji.pl. Możesz też wypełnić formularz poniżej.    

Jeśli chcesz z nami współpracować lub zrobić swoje wydarzenie w naszej przestrzeni napisz do nas na  wspolpraca@ogrodkreacji.pl lub wypełnij formularz poniżej.

OGRÓD KREACJI - JAK DOJADĘ?

Ogród Kreacji znajduje się w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym na skraju Gdyni i Sopotu, jest to proste i  piękne miejsce nad rzeką Swelina, w lesie ale bardzo blisko miasta. Jeśli jedziesz z daleka pociągiem potrzebujesz kupić bilet do Sopotu a później wziąć ubera/ taxi lub przyjechać SKM jeden przystanek do stacji Sopot – Kamienny Potok. Mapa Google i GPS błędnie pokazują ostatni fragment drogi do nas dlatego poniżej dokładnie tłumaczę jak do nas dojechać.


1. KOMUNIKACJA MIEJSKA - wysiadasz na przystanku Sopot Kamienny Potok, wychodzisz z podziemia na Lidla i idziesz około 5 minut w stronę Gdyni, skręcasz w lewo, w ulicę Bernadowską przechodząc pod małym wiaduktem. Idziesz tą ulicą jakieś 7 minut, mijasz po drodze nowe osiedle, po prawej zaczyna się las. Idąc drogą z kocich łbów, dochodzisz do ściany lasu i NIE wchodzisz do niego . Na skraju lasu  ( kiedy masz przed sobą las), po prawej, na rozdrożu,  stoi drewniana tablica malowana ręcznie z napisem „Ogród Kreacji” i  "Baza Marzeń”. Ta tablica jest strzałką wskazującą kierunek. Idź za nią pod górkę, lekko w prawo, wchodząc las. Pierwsze siedlisko jakie zobaczysz to my, miń kolorowy płot należący do Fundacji Inspirja (Baza Marzeń wolnych dzieci) i wejdź na podwórko drugą bramką.


2. SAMOCHODEM - jeśli korzystasz z nawigacji googla,  wpisz: "Bernadowska 9, Ogród Kreacji" jedź za nawigacją aż do ulicy Bernadowskiej ale później przestań podążać za GPS. Na końcu ulicy Bernadowskiej będziesz jechał/a kocimi łbami, dojedź aż do końca, aż zobaczysz ścianę lasu przed sobą. Zatrzymaj się na rozdrożu dróg pod wielkim bukiem koło którego znajduje się drewniana tablica z napisem napisem „Ogród Kreacji” i  "Baza Marzeń”. Ta tablica jest strzałką wskazującą kierunek. Zostaw tam auto.  Idź za nią pod górkę, lekko w prawo, wchodząc las. Pierwsze siedlisko jakie zobaczysz to my, miń kolorowy płot należący do Fundacji Inspirja (Baza Marzeń wolnych dzieci) i wejdź na podwórko drugą bramką.

Logo Ogród Kreacji

Fundacja Ogród Kreacji

ul. Bernadowska 9
81-533 Gdynia
NIP: 957-108-36-10
KRS: 0000601544

email: kontakt@ogrodkreacji.pl


Współpraca

email: wspolpraca@ogrodkreacji.pl

Znajdziesz nas tutaj:

Copyright Fundacja Ogród Kreacji. Kopiowanie treści (w tym zdjęć) bez pisemnego zezwolenia zabronione.